دانلود رام رسمی گوشی شیائومی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

دانلود رام رسمی گوشی های شیائومی

شما در این مطلب از مکس فلش می توانید اقدام به دانلود رام رسمی گوشی شیائومی خود کنید. به طور کلی اندروید به فایلی گفته می شود که دارای سیستم عامل برای انواع گوشی است. و روشن ترین مثالی که می خوام در این زمینه برای شما بگم اینه که رام ها مانند یک سی دی ویندوز هستند که روی کامپیوتر نصب می شوند و در گوشی ها هم به این شکل است ولی با این تفاوت که باید به جای سی دی ویندوز ، رام رسمی آن موبایل را نصب کرد.

دانلود رام رسمی گوشی های شیائومی

به طور کلی رام کوتاه شده ی عبارت Android Read Only Memory می باشد. این فایل ها دارای یکسری دستورالعمل های اجرایی و به همراه برنامه ها هستند. رام های گوشی شیائومی به ۲ گروه کلی تقسیم می گردند. رام های رسمی شیائومی و رام های کاستوم شیائومی .

در مورد رام رسمی شیائومی بیشتر بدانید:

رام های رسمی شیائومی به شکل پیش فرض بر روی گوشی ها و ساعت ها نصب شده هستند. رام های رسمی گوشی شیائومی تا موقعی که توسط کمپانی سازنده موبایل بروزرسانی می گردند بهترین گزینه برای نصب روی گوشی  های شیائومی هستند.

چهار علتی که باید رام رسمی شیائومی نصب کینم:

۱- زمانی که یک بروزرسانی برای گوشی می آید و شما به دلیل کم بودن سرعت وایفای نمی توانید رام را دانلود کنید و برای شما کسل کننده است، این امکان برای شما فراهم شده است تا در زمان بهتری و با استفاده از دانلود منیجر کامپیوتر با سرعت زیادتری رام را از سایت های معتبر دانلود کنید. و بر روی گوشی خود نصب نمایید . 
۲- زمانی که گوشی شما ویروسی می شود و با راه های مختلف ویروس هم از گوشی شما پاک نشده است می توان با نصب رام آن را از بین برد.
۳- اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که سرعتش گوشی شما کند شده است  و از فایل های گوناگون پر شده و از طرفی هم می خواهید بروزرسانی جدید را روی گوشی شیائومی خود نصب کنید. شما با دانلود آخرین نسخه ی رام رسمی گوشی شیائومی خود می توانید به سادگی هم گوشی را هم آپدیت و هم ریست فکتوری کنید که با این کار یک تیرو و دو نشان را زده اید.
۴- مواقعی هست که برای گوشی شما مشکلی به وجود می آید و با انجام ریست فکتوری این گوشی شما درست نشده در این گونه مواقع هم شما می توانید با نصب رام رسمی بر روی گوشی شیائومی خود آن مشکل را به راحتی برطرف سازید. 

دانلود رام رسمی گوشی شیائومی

رام رسمی گوشی های شیائومی رو باید از کجا دانلود کنید؟

ما در مکس فلش تماما رام های رسمی گوشی های شیائومی را قرار داده ایم که شما می توانید با مراجعه به لینک زیر و یا از بخش جستجو سایت مدل گوشی خود را رو جستجو کنید. و به آخرین نسخه رام گوشی خود دسترسی داشته باشید. که آموزش نصب انواع رام رام هم می توانید در آن صفحه مشاهده کنید.

دانلود رام رسمی شیائومی

چنان چه رام گوشی شیائومی خود رو پیدا نکردید چه کاری باید انجام دهید ؟؟

در صورتی که بعد از جستجو مطمئن شدید که رام تو سایت وجود ندارد. خوب ۲ حالت وجود دارد ۱ این است ما رام رو تو سایت درج نکرده ایم، که می توانید از صفحه درخواست رام با ارسال مدل گوشیتون رام مورد نظر را درخواست کنید. ۲ این است که رام گوشی شیائومی شما کمیاب است.

مطالعه بیشتر