زمان دقیق انتشار رابط کاربری می یو آی MIUI 12 برای گوشی های شیائومی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

زمان دقیق انتشار رابط کاربری می یو آی MIUI 12 برای گوشی های شیائومی

زمان دقیق انتشار MIUI 12 برای رام های گلوبال، چین، هند و ارپا

سلام به همراهان مکس فلش ، امروز شرکت شیائومی رابط کاربری می یو ای miui 12 را به شکل آنلاین برای رام گلوبال معرفی کرد، چند وقته پیش هم شرکت شیائومی برای نسخه چین هم رابط کاربری می یو ای miui12 را معرفی کرده بود. ولی در حال حاضر ، لیست و زمان منتشر شدن رابط کاربری می یو‌ آی MIUI 12، برای رام های گلوبال و اروپا و هند هم اعلام شد که در ادامه می توانید آن را ببینید.

زمان دقیق انتشار MIUI 12 برای رام های گلوبال، چین، هند و ارپا

کمپانی شیائومی، هر ساله رابط کاربری می یو ای MIUI خود را در تابستان به ورژن جدید آپدیت می کند و و تغییراتی که در آن به وجود می آید شامل شکل ظاهری و قابلیت های جدید نرم افزار است و امسال رابط کاربری می یو‌ آی miui 12 ظاهرا زودتر از انتظار ارائه می شود.

همان طور که در جریان هستید رابط کاربری می یو‌ آی MIUI 12 بر پایه سیستم ‌عامل اندروید ۱۰ می باشد، اما از لحاظ شکل ظاهری به طور کامل با اندروید ۱۰ فرق دارد. در رابط کاربری جدید شیائومی شاهد انیمیشن‌های جدید و همین طور ورژن های توسعه پیدا کرده از حالت Dark Mode هستیم.

گوشی های شرکت شیائومی موقع دریافت آپدیت ورژن جدید اندروید، تنها با یکسری قابلیت ها به گوشی اضاف خواهد شد و تغییرات ظاهری در آن چندان صورت نمی گیرد. به دلیل اینکه شرکت شیائومی امکانات تازه ای را با بروزرسانی رابط کاربری می یو ای MIUI، اعمال می کند.

نسخه های می یو آی MIUI 12 به چه ترتیبی انتشار پیدا کرده است؟

این رابط کاربری معمولا برای برخی از گوشی ها خاص انتشار پیدا می کند ، این نوع رام را به نام Alpha (آلفا) نام گذاری کرده اند.

با نصب این رابط کاربری بر روی تلفن همراه، صفحه نمایش گوشی از کد  IMEIپر خواهد شد و شماره ی Mi Account و در همه ی منو های موبایل بر روی صفحه دیده می شود، این سیاست برای ممانعت از منتشر شدن زودتر تصاویر و قابلیت های می یو آی MIUI 12 می باشد.

پس از رام آلفا نوبته رام بتا است، که برای تیم خاصی از مردم انتشار پیدا می کند و برای آزمایش می یو آی MIUI 12 به کمپانی شیائومی اعلام آمادگی کرده اند، که توسط انجمن های رسمی شیائومی انجام گرفته است و کاربران معمولی هم می توانند از آن استفاده کنند. پس از رام بتا ، رام بتای معمولی ارائه می گردند و این بار همه ی افرادی که رام بتا استفاده می کنند این اپدیت را می گیرند. و در اخر پس از رام بتا هم، این آپدیت اول برای رام چین و بعد برای رام های هند، گلوبال و اروپا ارائه می گردد.

این را هم باید در نظر داشته باشید که همه ی این رام ها، را می توان بر روی گوشی معمولی نصب کرد و چنان چه شما لینک دانلود رام را داشته باشید می توانید با استفاده از آموزش هایی که در سایت مکس فلش وجود دارد آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. 

برای چه گوشی هایی رابط کاربری می یو آیMIUI 12  انتشار پیدا می کند؟

از لحاظ زمان ، موبایل های شیائومی نهایت طی سه یا چهار سال بروزرسانی های می یو آی MIUI را می توانند دریافت نمایند، دو تا سه سال برای میانرده ها و سه تا چار سال هم برای گوشی های پرچمدار زمان می برد.

از لحاظ تعداد هم، میانرده ها سه بار ورژن جدید می یو ای MIUI را می توانند بگیرند و گوشی های پرچمدار سه یا چهار بار برای مثال گوشی Mi 6 که موقع ارائه MIUI 8 بوده و سه بروزرسانی MIUI 9 و ۱۰ و ۱۱ را هم گرفته است.

بنابر این چنان چه که گوشی شما، کمتر از سه بار، اپدیت MIUI را می گیرند، ممکن است ۹۹٪ بتوانند می یو ای MIUI 12 را هم بگیرند.

زمان دقیق انتشار MIUI 12 برای رام های گلوبال، چین، هند و ارپا

انتشار MIUI 12 برای رام گلوبال :

منتشر شدن بروزرسانی بتا استیبل گلوبال از هفته ی بعد شروع می شود. در این اپدیت تنها برخی از گوشی ها که رام گلوبال دارند این بروزرسانی را دریافت می کنند و بعد چنان چه این نسخه از رابط کاربری به پایداری کامل رسید برای سایر گوشی ها هم انتشار پیدا می کند.

گوشی های POCOو بلک شارک BlackShark به چه صورتی بروزرسانی را دریافت می کنند؟

گوشی های سری پوکو POCO و بلک شارکBlackShark ، از رابط کاربری متفاوت تری نسبت به سایر گوشی های شیائومی دارند ولی به شکل کلی، پایه ی این رابط های کاربری همان MIUI است. رابط کاربری گوشی های سری پوکو  MIUI For Pocophone  نام دارد و رابط کاربری گوشی های بلک شارک هم Based on MiUi می باشد و بر اساس میوای است.

بروزرسانی های این دو گوشی بند POCO و بلک شارک هم، همزمان با سایر گوشی های شیائومی به شکل تصادفی انتشار پیدا می کنند.

بخش اوایل آپدیت در تیر ماه MIUI 12 به شکل عمومی برای گوشی های بخش اول انتشار پیدا می کند و گوشی های بخش دوم هم در ادامه این بروزرسانی قرار می گیرند.

بخش اول بروزرسانی رام گلوبال MIUI 12:

Mi 9

Mi 9T

Mi 9T Pro

Redmi K20

Redmi K20 Pro

مطالعه بیشتر