دانلود برنامه Mi Flash برای کامپیوتر pc

دانلود برنامه Mi Flash برای کامپیوتر pc

در این مطلب از سایت مکس فلش برای شما عزیزان برنامه Mi Flash از کمپانی چینی شیائومی را قرار داده ایم که می توانید با استفاده از آن گوشی های هوشمند شیائومی خود بروزرسانی کنید. این شرکت رام های گوناگونی را برای تلفن های همراه خود ارائه کرده است این رام ها در ۳ نوع ریکاوری ، اوتا و فست بوت عرضه می گردند ، و شما برای اینکه بتوانید رام فست بوت Fastboot را برروی گوشی نصب کنید باید از برنامه می فلش استفاده کنید ، مهم ترین کاربرد این رام ها  از بین بردن مشکلات نرم افزاری از مانند هنگ کردن ، باگ ، مشکلات نرم افزاری و شبکه و یا جدید تر مثل بوتلوپ ، سافت بریک و یا هارد بریک است. از این رو رام فست بوت یکی از رام های مهم شیائومی محسوب می شود که برای نصب آن احتیاج به برنامه می فلش Mi Flash می باشد .

پسوند قابل فلش در این برنامه .tgz می باشد ، پیشنهاد می کنیم از آخرین ورژن نرم افزار می فلش بهره گیری نمایید ، گرچه در بعضی مورد ها نسخه های قبلی بهتر و دارای خطر کمتری هستند ، شما می توانید برای دانلود این نرم افزار به آخر مطلب مراجه کنید.

دانلود برنامه Mi Flash برای کامپیوتر pc

این کمپانی برای نصب این رام های ابزاری قوی به اسم Mi Flash را ارائه کرده است از خصوصیات این برنامه می توان به حجم کم آن ، سادگی نصب و کاربرد آن اشاره کرد . Mi Flash نرم افزاری قوی در نصب رام تلفن های همراه با پردازنده کوالکوم شرکت شیائومی می باشد.

ویژگی ها برنامه ام آی فلش Mi Flash :

  1. ورژن Stable برنامه.
  2. پشتیبانی از ویندوزهای ۳۲ و ۶۴ بیتی.
  3. می توان روی ویندوز های ۷ به بالاتر آن را نصب کرد.
  4. این برنامه با همه ی گوشی ها و تبلت های شیائومی سازگاری دارد.

نکات مهم در مورد نرم افزار ام آی فلش Mi Flash:

  • فقط گوشی ها و تبلت های پردازنده کوالکام (Qualcomm) شیائومی را پشتیبانی می کند.
  • دستگاه های قدیمی تر از Mi 3 را پشتیبانی نمی کند.

مراحل نصب برنامه ام آی فلش Mi Flash:

  • نسخه های قدیمی تر این برنامه را از روی سیستم خود پاک کنید.
  • نرم افزار Mi Flash همراه خود درایور های Google ADB Tool , Microsoft MTP , RNDIS Driver, Qualcomm USB Serial Driver را داراست که می‌توانید برای شناخته شدن تلفن همراه خود از آنها بهره گیری نمایید.

در اینجا شما می توانید آخرین ورژن نرم افزار Mi Flash را دانلود کنید.

جدیدترین ورژن Xiaomi_mi_Flash_2018.11.15

 

مطالعه بیشتر