نرم افزار GhostScreen برای محو کردن اثرات صفحه LCD در می نوت ۸

نرم افزار GhostScreen برای محو کردن اثرات صفحه LCD در اندروید

اولین ورژن خریداری شده به قیمت ۰.۹۹ دلار برای نخستین بار در ایران

GhostScreen v1.0.1.4 – اپلیکیشن جالب محو کننده اثرات صفحه ال سی دی اندروید

در این مطلب از سایت مکس فلش قصد داریم نحوه ی محو کردن اثرات صفه LCD را با GhostScreen در می نوت ۸ به شما آموزش دهیم. یکی از مشکلاتی که صفحه نمایش های ال سی دی با آن رو به رو هستند که در برخی از  کاربران را عصبی می کند باقی ماندن اثرات آیکون ها و یا برنامه های گذشته به صورت کمرنگ بر روی صفحه نمایش می باشد! گرم شدن پنل های ال سی دی نتیجه این حالت را به وجود آمده می اوردکه در اصطلاح به آن حالت محو یا روح گفته می شود. 

۱.اولین راه برای بر طرف سازی این مشکل خاموش کردن چند ثانیه ای صفحه نمایش مبایل خود  می باشد که با این کار دمای پنل شما کم می شود و برنامه های غبلی که در صفحه نمایل بود پنهان میشود.

نکته: اگر در برخی از موارد برای انجام فعالیت های خود عجله داشتید و نمی توانستید صفحه را خاموش کنید روش زیر را اجرا کنید. در این روش قصد داریم راهی بسیار سریع و کوتاه به شما دوستان در مکس فلش معرفی نماییم.

GhostScreen Paid برنامه ای بی نظیر در زمینه محو کردن و از بین بردن اثرات یا همان برنامه های قبلی صفحه نمایش های LCD می باشد که توسط Webzaga برای اندروید توسعه و منتشر شده است. 

شیوه کار این نرم افزار به گونه ای است که با ایجاد یک فیلتر نوری بر روی صفحه نمایش تمامی اثرات را از بین برده و در کوتاه ترین زمان ممکن حالت صفحه را بازسازی می کند. مدت زمان فعال بودن فیلتر نوری در دست شما بوده و می توانید تا پایین آمدن دمای پنل های ال سی دی از آن استفاده کرده و سپس نرم افزار را غیر فعال نمایید.

نکته: علاوه بر متوقف سازی فیلتر نوری به صورت دستی با مراجعه به تنظیمات قادر خواهید بود یک تایم به دلخواه خود انتخاب کرده تا پس از آن به صورت کاملا خودکار فیلتر از بین رفته و برنامه در پس زمینه متوقف شود.

GhostScreen v1.0.1.4 – اپلیکیشن جالب محو کننده اثرات صفحه ال سی دی اندروید

GhostScreen v1.0.1.4 – اپلیکیشن جالب محو کننده اثرات صفحه ال سی دی اندروید

اپلیکیشن GhostScreen به عنوان بهترین روش برای از بین بردن اثرات صفحه نمایش های ال سی دی در پلی استور منتشر شده و امتیاز ۴.۶ از ۵.۰ را توسط کاربران این مارکت بزرگ به دست آورده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را همانند همیشه به صورت کاملا رایگان از سایت مکس فلش دانلود کنید.

نسخه ی v1.0.1.4 نرم افزار GhostScreen :

* انتشار رایگان این برنامه به صورت کامل در مکس فلش.

 

مطالعه بیشتر

دانلود قوست اسکرین GhostScreen