آموزش نحوه ی فعال سازی USB Debugging در گوشی های شیائومی

آموزش نحوه ی فعال کردن اشکال زدایی یا همان USB Debugging در گوشی های شیائومی

آموزش نحوه ی فعال سازی USB Debugging در گوشی های شیائومی

در این مطلب از سایت مکس فلش ما قصد داریم نحوه ی فعال سازی USB Debugging در گوشی های شیائومی را به شما آموزش دهیم. احتمالا شما هم از آن دسته افرادی هتید که موقع وصل کردن گوشی به کامپیوتر با مشکل مواجه رو به رو شده اید. در تلفن های همراه اندروید بخشی وجود دارد به اسم اشکال زدایی یو اس بی یا USB Debugging ، این بخش به شکل پیش فرض در سیستم عامل های اندروید غیر فعال است و علت آن هم بخاطر مسائل امنیتی می باشد ، اما بعضی وقتها احتمال داریم بزون فعال کردن گوشی ما به کامپیوتر متصل شود.

در صورتی که احتیاج به فعالسازی USB Debugging داشته باشید به آسانی شما می‌توانید به منوی Developer Options دسترسی پیدا کنید. این را هم باید بدانید که گزینه USB debugging تنها برای برنامه‌نویسان نیست چرا که برای روت کردن موبایل ، استفاده از دستورات ADB، نصب کاستوم رام و خیلی تنظیمات دیگر می توان از آن استفاده کرد. نحوه فعال کردن USB Debugging در انواع ورژن های اندروید با هم فرق دارد. در ادامه با این آموزش همراه ما باشید.

نحوه ی فعال کردن USB Debugging در گوشی و تبلت های شیائومی Xiaomi

  1. اول وارد تنظیمات گوشی خود شوید و گزینه About Phone را انتخاب نمایید.
  2. و بر روی MIUI version را ۷ بار به شکل پشت سر هم ضربه بزنید تا موقعی که عبارت Now you are a developer را روی تلفن همراه خود ببینید.
  3. حالا باید به منو تنظیمات گوشی شیائومی خود بازگردید و گزینه Additional Setting را انتخاب نمایید.
  4. سپس شما باید Developer Option را انتخاب نمایید.
  5. در پایان با کلیک بر روی USB Debugging می توانید آن را فعال نمایید.

شما می توانید به شکل تصویری مراحل فعال کردن Developer Options و USB Debugging در شیائومی گوشی ها و تبلت ها را مشاهده کنید:

 

آموزش نحوه ی فعال سازی USB Debugging در گوشی های شیائومی

در ادامه با آموزش های بیشتر در مکس فلش همراه ما باشید….

مطالعه بیشتر